Zespół
Hanna Pinkowska-Zielińska

Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i superwizorka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Koordynatorka szkolenia „ABC psychoterapii par”. Członkini Zarządu Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Współredaktorka podręcznika „Diagnoza par w różnych podejściach”. Prowadzi superwizje indywidualne i grupowe oraz pracuje z parami, związkami i rodzinami.
LGBTQIA+ friendly
Wioletta Banasik-Klimczak

Bliskie jest mi myślenie, że nieświadomość oraz wczesne relacje z ważnymi osobami z przeszłości wpływają na to jak dorosły człowiek doświadcza w chwili obecnej swojej egzystencji. Wychodzę z założenia, że poznanie siebie na głębszym poziomie, prowadzi do uczciwości, akceptacji swojej złożoności i większej satysfakcji z życia.
Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Certyfikowanym psychoterapeutą Polskie Towarzystwa Psychoanalitycznego oraz Analitykiem Grupowym. Studia wyższe ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim i uzyskałam tytuł mgr. Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji.
Jestem również aplikantem superwizorem w Polskim Towarzystwie Psychologicznym.
Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową w podejściu psychoanalitycznym.
Bożena Paczuska-Jałowińska

Specjalistka psychologii klinicznej. Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzi indywidualna psychoterapię psychoanalityczną osób dorosłych. Jest superwizorką-aplikantką Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Agnieszka Zemło

Certyfikowana psychoterapeutka psychoanalityczna Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, Analityczka Grupowa, Psychoterapeutka IGAR, Szkoleniowa Analityczka Grupowa oraz superwizorka IGAR pacjenta indywidualnego i grupy.
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji.
Przewodnicząca Komisji Etyki w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” oraz członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.
Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową osób dorosłych, superwizję indywidualną, grupową oraz zespołów.
Monika Kozak-Czekanowska

Psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka-aplikantka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła 5 letnie szkolenie z zakresu analitycznej psychoterapii grupowej w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów oraz 3 letnie szkolenie z zakresu terapii systemowej rodzin w krakowskim Zakładzie Terapii Rodzin. Przez wiele lat prowadziła szkolenia z umiejętności komunikacyjnych, rozwiązywania konfliktów i prowadzenia mediacji rodzinnych. Była mediatorką wpisaną na listę mediatorów sądowych. Pracuje z rodzinami, parami, małżeństwami a także prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych.
Bartosz Zalewski

Dr nauk humanistycznych, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadzi terapię par oraz indywidualną w nurcie systemowo-psychodynamicznym. Współautor wraz z Hanną Pinkowską-Zielińską podręcznika „Diagnoza w psychoterapii par. Tom I. Diagnoza par w różnych podejściach” (PWN) oraz autor szeregu artykułów naukowych i rozdziałów w podręcznikach z zakresu diagnozy psychologicznej. Współtwórca ogólnopolskich „Standardów prowadzenia procesu diagnozy psychologicznej” oraz „Wytycznych realizacji standardów ogólnych w obszarze diagnozowania par i rodzin do psychoterapii”. W latach 2000-2021 pracownik naukowy, a obecnie współpracownik Uniwersytetu SWPS, gdzie prowadził badania nad efektywnością nauczania umiejętności klinicznych. Obecnie prowadzi zajęcia z zakresu diagnozy i psychoterapii par.
Ukończył 4,5-letnie szkolenie z zakresu terapii systemowej w Zakładzie Terapii Rodzin Uniwersytetu Jagiellońskiego. Współzałożyciel i członek Zarządu Ogólnopolskiego Sekcji Diagnozy Psychologicznej, a także członek Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. LGBTQIA+ friendly.
Anna Dziubińska-Starska

Certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka-aplikantka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, zajmuje się terapią indywidualną, par i rodzin w podejściu systemowo-psychodynamicznym. ze szczególnym uwzględnieniem teorii więzi oraz tematyki cielesności w psychoterapii.
Prowadzi superwizje indywidualne i grupowe z profesjonalistami_kami pracującymi z młodzieżą i młodymi dorosłymi oraz z psychoterapeutami_kami pracującymi z parami, związkami i rodzinami.
LGBTQIA+ friendly. Kontakt: annahdziubinska@gmail.com
Anna Leszczyńska

Jestem psycholożką, psychoterapeutką. Ukończyłam psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Szkoliłam się w psychoterapii w ramach pięcioletniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w podejściu systemowo- psychodynamicznym, atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, przygotowującym do certyfikatu PTP. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.Ukończyłam studia podyplomowe „Wczesna interwencja- Pomoc Dziecku i Rodzinie w zakresie Wczesnego Wspomagania i opieki nad małym dzieckiem”.
Jestem certyfikowanym diagnostą narzędziem ADOS-2 stosowanym w diagnostyce klinicznej spektrum autyzmu. Ukończyłam dwustopniowe szkolenie z metody Growth Through Play opartej na relacjach w pracy z dzieckiem autystycznym oraz kurs Gestalt Play Therapy, prowadzony przez Felicię Carrol z West Coast Institute. Wieloletnie doświadczenie zdobyłam pracując z dziećmi i rodzinami w warszawskich poradniach psychologiczno-pedagogicznych.W Ośrodku „KONTRAKT”, prowadzę terapię rodzin i par.
Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.
Dominik Borkowski

jest psychoterapeutą pracującym w języku polskim i angielskim. Pracuje indywidualnie, z parami jak i z grupami dorosłych. Ukończył międzynarodowy program studiów psychologii w języku angielskim na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją w psychoterapii.
Jest w trakcie szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. W 2019 r. ukończył podyplomowe studia z diagnozy klinicznej, a w 2021 r. studia z seksuologii klinicznej na uniwersytecie SWPS.
Pracuje z osobami, które doświadczają stanów obniżonego nastroju i problemów w relacjach. W swojej pracy skupia się na poszerzaniu samoświadomości pacjentów, np. poprzez rozpoznawanie swoich stanów emocjonalnych. Pomaga nauczyć się budowania zdrowych relacji oraz dbałości o własne granice.
Swoje doświadczenie zawodowe zbierał w trakcie dwuletniego stażu w Akademickim Ośrodku Psychoterapii przy Uniwersytecie Warszawskim, gdzie prowadził terapię indywidualną. Współprowadził roczną grupę terapeutyczną w projekcie „Warszawski Zintegrowany System Leczenia i Wspierania Środowiskowego Osób z Zaburzeniami Psychicznymi – testowanie i wdrażanie”.
W swojej pracy kieruje się kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa oraz Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Andrzej Jamiołkowski

Jestem psychologiem (dyplom Uniwersytetu Warszawskiego) oraz psychoterapeutą w procesie certyfikacji – ukończyłem całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w krakowskim Ośrodku Szkoleń Systemowych, zgodne ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję w podejściu systemowym i psychodynamicznym.
Doświadczenie zdobywałem w pracy jako psycholog szkolny, pracując w warszawskich organizacjach pozarządowych (Stowarzyszenie Aslan, Stowarzyszenie dla Rodzin) oraz w trakcie staży klinicznych (I Oddział Ogólnopsychiatryczny w Szpitalu Nowowiejskim, Oddział Dzienny Psychiatryczny w Szpitalu Tworkowskim, Oddział Dzienny Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży w Gdańsku). Obecnie pracuję jako psychoterapeuta na Oddziale Leczenia Nerwic dla Młodzieży w Zagórzu (Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii).
Prowadzę terapię indywidualną młodzieży i dorosłych oraz terapię par i rodzin.