Zespół
Hanna Pinkowska-Zielińska
Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i superwizorka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Koordynatorka szkolenia „ABC psychoterapii par”. Członkini Zarządu Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Współredaktorka podręcznika „Diagnoza par w różnych podejściach”. Prowadzi superwizje indywidualne i grupowe oraz pracuje z parami, związkami i rodzinami.
LGBTQIA+ friendly
Wioletta Banasik-Klimczak
Bliskie jest mi myślenie, że nieświadomość oraz wczesne relacje z ważnymi osobami z przeszłości wpływają na to jak dorosły człowiek doświadcza w chwili obecnej swojej egzystencji. Wychodzę z założenia, że poznanie siebie na głębszym poziomie, prowadzi do uczciwości, akceptacji swojej złożoności i większej satysfakcji z życia.
Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Certyfikowanym psychoterapeutą Polskie Towarzystwa Psychoanalitycznego oraz Analitykiem Grupowym. Studia wyższe ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim i uzyskałam tytuł mgr. Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji.
Jestem również aplikantem superwizorem w Polskim Towarzystwie Psychologicznym.
Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową w podejściu psychoanalitycznym.
Bożena Paczuska-Jałowińska
Specjalistka psychologii klinicznej, certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła 4-letnie szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów oraz 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii psychoanalitycznej w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii PTPP Prowadzi indywidualną psychoterapię psychoanalityczną osób dorosłych.
Agnieszka Zemło
Certyfikowana psychoterapeutka psychoanalityczna Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, Analityczka Grupowa, Psychoterapeutka IGAR, Szkoleniowa Analityczka Grupowa oraz superwizorka IGAR pacjenta indywidualnego i grupy.
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji.
Przewodnicząca Komisji Etyki w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” oraz członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.
Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową osób dorosłych, superwizję indywidualną, grupową oraz zespołów.
Monika Kozak-Czekanowska
Psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka-aplikantka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła 5 letnie szkolenie z zakresu analitycznej psychoterapii grupowej w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów oraz 3 letnie szkolenie z zakresu terapii systemowej rodzin w krakowskim Zakładzie Terapii Rodzin. Przez wiele lat prowadziła szkolenia z umiejętności komunikacyjnych, rozwiązywania konfliktów i prowadzenia mediacji rodzinnych. Była mediatorką wpisaną na listę mediatorów sądowych. Pracuje z rodzinami, parami, małżeństwami a także prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych.
Bartosz Zalewski
Dr nauk humanistycznych, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadzi terapię par oraz indywidualną w nurcie systemowo-psychodynamicznym. Współautor wraz z Hanną Pinkowską-Zielińską podręcznika „Diagnoza w psychoterapii par. Tom I. Diagnoza par w różnych podejściach” (PWN) oraz autor szeregu artykułów naukowych i rozdziałów w podręcznikach z zakresu diagnozy psychologicznej. Współtwórca ogólnopolskich „Standardów prowadzenia procesu diagnozy psychologicznej” oraz „Wytycznych realizacji standardów ogólnych w obszarze diagnozowania par i rodzin do psychoterapii”. W latach 2000-2021 pracownik naukowy, a obecnie współpracownik Uniwersytetu SWPS, gdzie prowadził badania nad efektywnością nauczania umiejętności klinicznych. Obecnie prowadzi zajęcia z zakresu diagnozy i psychoterapii par.
Ukończył 4,5-letnie szkolenie z zakresu terapii systemowej w Zakładzie Terapii Rodzin Uniwersytetu Jagiellońskiego. Współzałożyciel i członek Zarządu Ogólnopolskiego Sekcji Diagnozy Psychologicznej, a także członek Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. LGBTQIA+ friendly.
Anna Dziubińska-Starska
Certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka-aplikantka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, zajmuje się terapią indywidualną, par i rodzin w podejściu systemowo-psychodynamicznym. ze szczególnym uwzględnieniem teorii więzi oraz tematyki cielesności w psychoterapii.
Prowadzi superwizje indywidualne i grupowe z profesjonalistami_kami pracującymi z młodzieżą i młodymi dorosłymi oraz z psychoterapeutami_kami pracującymi z parami, związkami i rodzinami.
LGBTQIA+ friendly. Kontakt: annahdziubinska@gmail.com
Anna Leszczyńska
Jestem psycholożką, psychoterapeutką. Ukończyłam psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Szkoliłam się w psychoterapii w ramach pięcioletniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w podejściu systemowo- psychodynamicznym, atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, przygotowującym do certyfikatu PTP. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.Ukończyłam studia podyplomowe „Wczesna interwencja- Pomoc Dziecku i Rodzinie w zakresie Wczesnego Wspomagania i opieki nad małym dzieckiem”.
Jestem certyfikowanym diagnostą narzędziem ADOS-2 stosowanym w diagnostyce klinicznej spektrum autyzmu. Ukończyłam dwustopniowe szkolenie z metody Growth Through Play opartej na relacjach w pracy z dzieckiem autystycznym oraz kurs Gestalt Play Therapy, prowadzony przez Felicię Carrol z West Coast Institute. Wieloletnie doświadczenie zdobyłam pracując z dziećmi i rodzinami w warszawskich poradniach psychologiczno-pedagogicznych.W Ośrodku „KONTRAKT”, prowadzę terapię rodzin i par.
Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.
Dominik Borkowski
jest psychoterapeutą pracującym w języku polskim i angielskim. Pracuje indywidualnie, z parami jak i z grupami dorosłych. Ukończył międzynarodowy program studiów psychologii w języku angielskim na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją w psychoterapii.
Jest w trakcie szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. W 2019 r. ukończył podyplomowe studia z diagnozy klinicznej, a w 2021 r. studia z seksuologii klinicznej na uniwersytecie SWPS.
Pracuje z osobami, które doświadczają stanów obniżonego nastroju i problemów w relacjach. W swojej pracy skupia się na poszerzaniu samoświadomości pacjentów, np. poprzez rozpoznawanie swoich stanów emocjonalnych. Pomaga nauczyć się budowania zdrowych relacji oraz dbałości o własne granice.
Swoje doświadczenie zawodowe zbierał w trakcie dwuletniego stażu w Akademickim Ośrodku Psychoterapii przy Uniwersytecie Warszawskim, gdzie prowadził terapię indywidualną. Współprowadził roczną grupę terapeutyczną w projekcie „Warszawski Zintegrowany System Leczenia i Wspierania Środowiskowego Osób z Zaburzeniami Psychicznymi – testowanie i wdrażanie”.
W swojej pracy kieruje się kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa oraz Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Andrzej Jamiołkowski
Jestem psychologiem (dyplom Uniwersytetu Warszawskiego) oraz psychoterapeutą w procesie certyfikacji – ukończyłem całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w krakowskim Ośrodku Szkoleń Systemowych, zgodne ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję w podejściu systemowym i psychodynamicznym.
Doświadczenie zdobywałem w pracy jako psycholog szkolny, pracując w warszawskich organizacjach pozarządowych (Stowarzyszenie Aslan, Stowarzyszenie dla Rodzin) oraz w trakcie staży klinicznych (I Oddział Ogólnopsychiatryczny w Szpitalu Nowowiejskim, Oddział Dzienny Psychiatryczny w Szpitalu Tworkowskim, Oddział Dzienny Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży w Gdańsku). Obecnie pracuję jako psychoterapeuta na Oddziale Leczenia Nerwic dla Młodzieży w Zagórzu (Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii).
Prowadzę terapię indywidualną młodzieży i dorosłych oraz terapię par i rodzin.